Пошук людей

Коли проводиш пошук людей, які пропали або з якими втрачено зв’язок, кожен випадок обставини і ситуації досить індивідуальні і вимагають окремого підходу і вивчення.

Але все ж таки виходячи з нашого досвіду і практиці ми виділимо пару типових ситуацій і розглянемо порядок проведення роботи, який необхідний, коли проводиться пошук людей.

пошук людей
Припустимо, якщо ви шукайте контакти із зниклим родичем, другом або товаришем по службі, знаєте його ПІБ, рік народження і те, що людина скоріше за все громадянин України.

Пошук даної людини необхідно почати зі збору первинної інформації: такої як адреса проживання, номера телефону, інші контакти та дані, наприклад, місце роботи або бізнес людини. Всі ці первинні заходи в середньому коштують $ 350.

Якщо знадобляться подальші заходи, з пошуку фактичного місця знаходження, то ціна буде розрахована виходячи з витрат на перевірку наявний інформації.

Як правило це витрати на дорогу до місця пошуку (з розрахунку 10 літрів бензину на 100 км.).

Ціна готелів (якщо це не Київ і область), оплата роботи в залежності від кількості годин та інші витрати.

Друга ситуація, якщо людина зникла в неочевидних умовах.

Ви звернулися в міліцію, написали заяви і навіть домовилися з виконавцем матеріалів співробітником МВС, що він направить запит, що б отримати деталізацію мобільного зниклого з прив’язкою до базових станцій, для того щоб подивитися, де він перебував і кому дзвонив в момент пропажі осіб.

Якщо проробивши всю цю роботу, ви зайшли тупик і вас немає ніяких версій, у вас немає взагалі ніяких заціпок, не було погроз і якихось інших передумов для пропажі.

А співробітники міліції посилаються на завантаженість та відсутність часу припинили активні пошуки.

Не впадайте у відчай, ми допоможемо відпрацювати всі зв’язки зниклої людини, знайти і встановити людей які могли спілкуватися і володіти інформацією про шуканому людині.

Перевірити лікарні та інші державні і не державні установи.

Розробити свій план і перевірити всі можливі версії пропажі. Хто шукає, той завжди знаходить, з цього телефонуйте, будемо думати.

За цінами кожний захід оплачується окремо.

Ціна складається з витратної частини в основному це бензин і гонорар (один день роботи пошукової групи з 4 осіб разом з бензином в середньому дорівнює 300 у.о.).

Ми працюємо з передоплатою.

Якщо ви перебуваєте за кордоном то оплатити послуги можна передавши гроші через знайомих в м.Києві, оплатити їх на наш банківський розрахунковий рахунок або перевести їх міжнародними системами переказу типу Western Union, MoneyGram, Contact, UNIStream або WebMoney WMZ.

Якщо Вам знадобилася послуга пошук людей – дзвоніть, поговоримо докладніше.

Приватний детектив Київ Україна. Детективне агентство надаємо послуги по всій території України та в місті Києві. Телефонуйте Нам!

Пошук людей – 2014

Залишити коментар