Подружня невірність

Подружня невірність. Щоб не писали про любов, які б характеристики їй не пропонували, людство досі безсило дати їй чітке визначення, з яким погодилися б усі.

Відомий психолог в області сімейних відносин Лен Макміллан дотепно підмітив це на прикладі першого видання Британської енциклопедії, яке вийшло в світ приблизно двісті років тому.

У цьому виданні слову “атом” присвячувалося лише чотири рядки, тоді як стаття про любов зайняла повних п’ять сторінок.

В пізньому виданні тієї ж енциклопедії слово “атом” розмістилося на п’яти сторінках, а слово “любов” взагалі було опущено.

Вступаючи в шлюбні відносини, ми вважаємо, що любов, яку ми відчуваємо до чоловікові (дружині), не зникне ніколи. Райдужну картину безхмарного майбутнього малюємо ми собі в уяві. Про те, що може статися подружня невірність, багато в перші роки спільного життя і не замислюються.
подружня невірність

Подружня невірність в сучасному світі зустрічається часто.

Якщо заглянути на сторінки блогів і форумів в Інтернеті, то можна знайти багато порад про те, як приховати зраду, як себе вести, якщо захотілося прогулятися на “ліво”.

Можна знайти інформацію, що подружня невірність пробуджує згаслі почуття подружжя, дає новий поштовх відносинам. Що зраджувати можна, але тільки так щоб чоловік або дружина не знали про це.

Особисто для себе можна знайти безліч різних виправдань. Але потрібно пам’ятати про наслідки. Розвиток сучасних технологій спрощує задачу виявлення факту зради.

Звертаючись за допомогою до приватних детективних агентств, клієнт отримує повну інформацію про свого супутника життя.

Хвилинне захоплення може коштувати втрати дорого людини.

Уклад спільного проживання притирає чоловіка і дружину один до одного. У них з’являються спільні інтереси, плани, звички, уподобання. Хороші дружини доповнюють і розуміють один одного.

У сімейних стосунках люди сподіваються знайти повноту взаємного злиття та взаєморозуміння. Вважається, що запорукою цього є інтимна близькість.

Принцип подружнього єднання заснований також на медичних і психологічних позиціях. Кожна наука вносить свій вклад в пояснення того, що єднання подружжя глибоко впливає на весь організм в цілому, також на психіку, поведінку і особистість чоловіка і дружини.

Двоє стають одним цілим, однією плоттю. У них вже не повинно бути одноосібних проблем. І біди, і радості – все спільне.

Подружня невірність веде до руйнування внутрішньої, душевної зв’язку між подружжям. Взаємовідносини, що створюються роками роками, можуть розірватися в одну мить через необачний вчинок. На жаль, при виявленні факту подружня невірність страждають діти.

Психологи звертають увагу, що потрапляючи в такі обставини, діти завчасно як би програмуються на повторення подружньої зради вже в своєму дорослому житті.

Перед тим, як піддатися спокусі, люди не замислюються про наслідки своїх вчинків. І, на превеликий жаль, подружня невірність зустрічається все частіше, особливо в мегаполісах і великих містах. Подружня невірність в місті Київ, теж зустрічається все частіше.

Подружня невірність, що штовхає партнера на неї? Пошуки нових інтимних утіх? Що не влаштовує дружина в шлюбі? Що він (вона) шукає на стороні? У цих та інших питаннях допоможуть розібратися наші фахівці з приватного детективного агентства.

Ви отримаєте повну і вичерпну інформацію. Ми гарантуємо повну конфіденційність. Ви можете повністю довірити своє питання нашим фахівцям.

Має місце подружня невірність в місті Київ, звертайтеся. Безвихідних ситуацій не буває.

Приватний детектив Київ Україна. Детективне агентство надаємо послуги по всій території України та в місті Києві. Телефонуйте Нам!

Оставить комментарий