Пошук інформації

Пошук інформації. “Хто володіє інформацією – той володіє світом” – сьогодні ця крилата фраза, приписувана Ротшильду, сьогодні дуже часто попадеться на очі.
У Ротшильдів, звісно, є велика служба безпеки та аналітичні відділи, які забезпечують йому володіння світом. А якщо інформація вже дуже конче потрібна більш простій людині, у якої немає свого начальника служби безпеки, то вона швидше за все піде за інформацією до приватного детектива.

Якого роду пошук інформації може забезпечити сьогодні детективне агентство в Києві?

Зазвичай це такий набір:
  • пошук інформації про особу
  • пошук інформації про людину за неповними даними
  • збір інформації про спосіб життя особи
  • встановлення власника інтернет-аккаунта
  • встановлення власника телефонного номера
  • пошук інформації про підприємство чи фірмі

Пошук інформації
Збір інформації про особу зазвичай включає в себе знаходження таких даних, як прізвище, ім’я, по батькові, дата і місце народження, адресу проживання.

Окремо проводиться збір всіляких контактів з людиною – це його мобільний і стаціонарний номер телефону, електронна пошта, акаунти соціальних мереж (однокласники, вконтакті, фейсбук ets), використовувані інтернет сервіси (ICQ, Skype, Viber ets).

При бажанні замовника можна встановити також і офіційне місце роботи, реальні місце роботи та місце проживання, наявність у особи бізнесу, нерухомості, автотранспорту, наявність судимостей та приводів до правоохоронних органів, перетин особою кордонів країни.

Пошук інформації про особу також може включати збір інформації про сімейний стан людини, про його родичів і дітях.

Часто доводитися проводити пошук інформації за неповними даними. Наприклад, подруга дитинства може змінити прізвище при вступі в шлюб. І якщо навіть знаєш її дату народження, але її звуть наприклад Наталія Сергіївна, то коло пошуку може скласти сотні чоловік.

Однак хороше київське детективне агентство зможе впорається і з таким завданням. Буває і складніше ситуація. Молодий чоловік їхав в поїзді з дівчиною, дізнався тільки її ім’я, а через кілька днів після закінчення поїздки зрозумів, що відчуває до неї сильні почуття. Нам вдалося допомогти цій парі знайти один одного.

Був навіть надзвичайний випадок, коли вдалося встановити дівчину за наявності у клієнта тільки її фотографії. Вона була сфотографована на тлі логотипу великої презентації, що проходить у Києві. Через цю ниточку наше агентство змогло встановити цю дівчину. Але це трапляється рідко, зазвичай лише за фото рідко дається встановити людини.

Якщо потрібно більш детально зібрати інформацію про спосіб життя об’єкта, дізнатися його розпорядок дня, улюблені місця і звички, для цього використовуються різноманітні оперативні комбінації та зовнішнє спостереження.

З проникненням інтернету в наше життя увірвалися також соціальні мережі та онлайн служби знайомств. Але як простій людині дізнатися, чи не є прекрасна блондинка на фото бородатим бітардом в реальності. Або ж хочеться дізнатися її справжнє ім’я, а знайома трапилася така, що любить таємниці про свою персону. Пошук інформації про інтернет акаунти дозволить дати відповідь на це питання.

Sim карту в Україні можна купити без пред’явлення паспорту. Тому часто хочеться дізнатися, хто ж нам надзвонює на телефон. Можливо з погрозами, можливо з шахрайськими пропозиціями. Приватний детектив зможе ідентифікувати такого зловмисника, однак 100% гарантії установки власника номера телефону дати ніхто не зможе.

Приватний детектив Київ Україна. Детективне агентство надаємо послуги по всій території України та в місті Києві. Телефонуйте Нам!

Залишити коментар