Детектив Київ -Теорія зради чи теорія брехні.

Детектив Київ -Теорія зради чи теорія брехні.

З екранів телевізора ми можемо побачити різноманітні шоу в яких показують роботу приватних детективів та шпигунів.

На перший погляд в цій роботі нічого складного, хлопнув по спині і залишив мікрофон на одязі, зайшов до квартири і залишив «Жучків», і все так просто і головне без кримінальної відповідальності за незаконні дії.

Насправді це шоу задача яких отримати ефект максимально зацікавивши глядача,  всі обставини і герої вигадані та награні і не краплі реальності.

Насправді робота приватного детектива з зовнішнього спостереження більш законспірована, спостереження здійснюється декількома екіпажами, які по ходу руху за об’єктом змінюються.

Використання спец засобів офіційно заборонено, тому тільки детектив який не турбується за свою свободу за три сотні баксів, не злякається тюрми за спец засоби та незаконне проникнення до приватного житла.

На наш погляд данні шоу можуть далі розволікати бабусь та домогосподарок, на ряду з такими шоу як «Судові справи з  людиною, яка ніколи не була суддею».

Детектив Київ

Але судити по них про роботу професійних співробітників правоохоронних органів чи приватних детективів не можна, краще звернутись до професіоналів за консультацією.

Приватний детектив Київ Україна. Детективне агентство надаємо послуги по всій території України та в місті Києві. Телефонуйте Нам!

Детектив Київ- 2017

Залишити коментар