Приватний детектив Київ

Приватний детектив Київ. Детективна діяльність ґрунтується на принципах верховенства права, законності, диспозитивності, об’єктивності та неупередженості, дотримання прав, свобод і законних інтересів фізичних і юридичних осіб, поваги людської гідності, сумлінності, незалежності суб’єктів приватної детективної (розшукової) діяльності, конфіденційності та збереження професійної таємниці, взаємодії з правоохоронними органами, органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями та громадянами.

Кожен приватний детектив нашого агентства проходить відповідне навчання з метою здійснення якісної, приватної детективної (розшукової) діяльності.

Приватний детектив Київ

На сьогоднішній день постала гостра необхідність законодавчого врегулювання діяльності детективного агентства і приватних детективів в Україні. Зростання злочинності і завантаженість правоохоронних органів (на одного слідчого в Києві припадати близько 300 кримінальних проваджень) не дає державі в повному обсязі боротися з таким негативним явищам, як крадіжки, шахрайства, викрадення автотранспорту і.т.д.

Приватний детектив Україна явище не нове для нашої країни, незважаючи на те, що питання законодавчого врегулювання діяльності вже багато років знаходитися на розгляді в ВРУ, приватні сищики, знайшли можливість займатися роботою в правовому полі реєструючи себе як СПД з КВЕД приватний детектив або охоронні фірми, адвокатські об’єднання або журналісти, надаючи послуги за принципом дозволено все, що не заборонено прямо законом.

Залишається також не врегульовано питання про взаємодію на міжнародному рівні з детективними агентствами і приватними детективами іноземних держав з розслідування злочинів і пошуку осіб які переховуються від слідства на території інших держав. Останнім часом у всьому світі спостерігається, як це не сумно, значне зростання злочинності, що викликає природну заклопотаність всіх органів, що ведуть з нею боротьбу.

Зокрема, в підсумковому документі, підписаному членами Комітету ООН з попередження злочинності, сказано: “Настав час, коли терпіння перестало бути чеснотою, коли одних добрих намірів мало, коли людська трагедія стає настільки глибокою, що чесні люди повинні або знайти дієві заходи для боротьби зі злочинністю, або втратити повагу до самих себе. “Рішення законодавчо питання про міжнародне співробітництво відкриє можливість ефективної боротьби зі злочинністю, без бюрократичних перепон.

Якщо Ви шукайте детективне агентство в Києві, приватний детектив Україна пишіть або телефонуйте нам.

Приватний детектив Київ – 2018

Залишити коментар